Tarcze treningowe

Oferujemy tarcze treningowe m.in dla klubów sportowych, sal treningowych oraz klientów indywidualnych. Tarcze wspomagające trening Muay Thai, boks oraz Kick-boxing.

Tarcze treningowe przeznaczone są do szkolenia umiejętności zadawania ciosów i kopnięć, zaprojektowane zostały tak, aby maksymalnie wykorzystać trening.

Wykonane z bardzo wytrzymałego materiału odpornego na przetarcia, wkład tarczy, to pianka poliuretanowa, która jest wytrzymała i doskonale amortyzuje uderzenia. Pianka jest sprężysta i nie odkształca się w krótkim czasie.

W ofercie znajdują się również tarcze do samodzielnego treningu – tarcze na ścianę.
Charakteryzują się one konstrukcją umożliwiającą powieszenie na ścianie za pomocą kołków rozporowych. Wykonane są z tych samych materiałów co tarcze do ręki, ale przymocowane są do płyty meblowej co umożliwia wygodne powieszenie na ścianie.

Tarcze trenera do ręki wykonujemy z uchwytami w różnych wersjach dla zaspokojenia nawet największych potrzeb zawodników. Paski z rzepami z możliwością regulacji umożliwiają idealne dopasowanie do każdego przedramienia.

W naszym sklepie Ready4Fight dostępne są tarcze treningowe w różnych wersjach oraz kolorach.
Dostępne na naszej stronie tarcze bokserskie charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz ciekawym wyglądem. Wykonujemy tarcze do kopnięć, tarcze proste, tarcze profilowane, tarcze PAO, Łapy trenera, tarcze Tajskie oraz tarcze na ścianę.

Sprawdź również nasze inne produkty – worki bokserskie, ochraniacze, rękawice treningowe.

Wyświetlanie 1–18 z 25 wyników

Koszyk
Scroll to Top